نتایج جستجو برای عبارت :

کریم کابان

کریم کابان

کریم کابان خواننده پیش‌کسوت موسیقی کردی
در سال 1927 در شهر سلیمانیه‌ کردستان عراق متولد شد در 50 سال حضور در
حوزه موسیقی کردی، آثار زیادی را از خود به یادگار گذاشت.
کابان نخستین ترانه‌ خود را در سال 1941 روانه‌ دنیای موسیقی کرد و در سال
1945 به‌ سمت مدیر بخش کردی رادیو بغداد منصوب شد و در همان سال، اولین
آلبوم خود را روانه‌ بازار کرد.
دانلود اپلیکیشن کوردینا موزیک از گوگل پلی
 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.navin.kurdinamusic
حمله تریتون مخرب بسیار دور از اولین بار است که هکرها تلاش کرده اند شبکه های یک شرکت صنعتی را هدف قرار دهند، اما این اولین بار است که بدافزار طراحی شده برای حمله به سیستم های ایمنی در وحشی دیده می شود.
این بدافزار برای کنترل کنترلرهای سیستم ایمنی Triconex (SIS) - سیستم های خاموش اورژانسی (Schneider Electric) طراحی شده بود و در شبکه ای از یک اپراتور زیرساختی مهم در خاورمیانه کشف شد.
مبارزات بدافزار بسیار خیره کننده بود و تنها کشف شد، زیرا مهاجمان اشتباه کردند
فکر میکنم دو سه ماهی میشه که این وبو ساختم....اما روحیه ایده‌آل گرایی و اهمال‌کاری یا آکراسیای وحشتتتتنااااکم، منو از شروع به نوشتن دور کرد! حالا جالبه بگم که من کلا تو مغزم یه وبلاگ دارم و همه کارامو مینویسم توی ذهنم، جوری که انگار دارم روزانه‌نویسی میکنم! و جالب‌تر اینکه انقدر برای این وبلاگ خالی نقشه کشیدم تو ذهنم که خدا میدونه! از ایده‌های فوق جذابی که به این میرسید که این وبلاگ بشه شغل اصلیم و منبع درآمد!!!!!!!خب داشتن ایده‌های بزرگ، اه
کازان
شهر تاریخی کازان ، پایتخت جمهوری تاتارستان در روسیه، یک ویژگی مهم دارد: همزیستی مسالمت‌آمیز مردم از ادیان و اعتقادات مختلف.
کازان یا قازان، شهری باشکوه و توریستی است که به عنوان پایتخت جمهوری تاتارستان، گویی روسیه زمان تزارها را به نمایش می‌گذارد. به عنوان سومین پایتخت روسیه، ویژگی بارز زندگی در این شهر همزیستی صلح‌آمیز و خلاقانه‌ی ادیان و ملیت‌های مختلف در کنار هم است. با توجه به معماری پر زرق و برق و باشکوه شهر، مناظر زیبا و دلف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها